Recenze partnerů

David
Krchňák


S firmou BeF Home spolupracuji již několik let a mohu říci že jsem s jejím přístupem a komunikací nadmíru spokojen. V poslední době mohu pochválit především i rychlou zpětnou vazbu servisního oddělení, kde sebemenší problém je blesku rychle vyřešený. Za mě rozhodně doporučuji, jen tak dále!

UW Kachel


Since a few years we work with the BeF Fireplaces. The stoves are of a good quality what you can expect for the good price.

Modern Flame
Michael Rissling


Modern Flame und BeF Home führen seit über 15 Jahren eine erfolgreiche Partnerschaft. Die Zufriedenheit der Kunden bestätigt uns, dass wir den richtigen Hersteller an unserer Seite haben. Innovative Technik, modernes Design, große Auswahl und Qualität auf hohen Niveau, das zeichnet unseren Partner BeF Home aus.

Fire & Wood CZ s.r.o.
www.fireandwood.cz


S touto firmou jsem opravdu velice spokojen. Moc bych chtěl poděkovat za profesionální a vstřícné jednání. Všem mohu doporučit.

Krby Parma
www.krby-parma.cz


Se společností BeF má Krby Parma dlouholetou spolupráci, více jak 10 let. Nejlepší recenzí jsou spokojení zákazníci, kteří potvrzují skvěle odvedenou práci. Moderní design, neustálé inovace, skvělé ceny, rychlé jednání a proaktivní zákaznický servis jsou jen nepatrnými rysy společnosti BeF Home, kterou Velmi rádi nabízíme a doporučujeme.

Kaminameister


BeF Home fireplaces are with a good quality, of course, nothing to say about that. They are innovative ,the doors open smooth and they have wide glasses.

Kamini Hoyan


As long as our customers are happy and have no complains or any reclamation that makes us happy with a products we sale.Inserts have moders design, great view of the fire and that is what attracts customers.And for the most what is important is a quality of the products and that made us Bef's long term partners.

Siltumacentrs


We are very satisfied with BEF home fireplaces. As an owner of fireplace showroom, at my home I am using production of BEF home and I am really satisfied. Fireplace is working perfect.

 • Inline

 • aktuality

  Novinka v sortimentu - BeF Aqualite 6 Passive

  Do našeho sortimentu byla zařazená nová teplovodní krbová vložka BeF Aqualite 6 Passive, která splňujue Blower Door Test a je vhodná do pasivních domů. Disponuje trojsklem, novým systémem oplachu skla, má nepřekonatelný poměr výkonu vzduch - voda a inovativní řešení teplovodního výměníku.


  14. února 2019

  Novinka v sortimentu - Automatická regulace hoření

  Do našeho sortimentu byla zařazena naše horká novinka a to automatická regulace hoření s elektrickou klapkou splňující Blower Door test. Určená pro nízkoenergetické a pasivní domy.


  28. ledna 2019

  Vážení zákazníci a obchodní partneři

  přejeme Vám pohodový adventní čas, krásné Vánoce a v novém roce 2019 hodně štěstí, zdraví a úspěchů.
  Zároveň oznamujeme, že 20.12.2018 - 6.1.2019 bude naše firma z důvodu vánoční dovolené uzavřena.
  Váš BeF team


  18. prosince 2018

  0 0 0

  Proč naše firma?


  • Protože jako jedni z mála máme vlastní výrobní prostory na území České republiky. Díky tomu dokážeme ohlídat kvalitu po celou dobu výrobního procesu.
  • Protože máme za sebou více než 20 let existence a 15000 zákazníků.
  • Protože naše produkty stále inovujeme a vy máte jistotu, že vždy koupíte jen to, co splňuje poslední normy a nařízení.


  • Protože máme nejširší sortiment krbových vložek na trhu, který zahrnuje přes 100 originálních rozměrů a designů.
  • Protože dodáváme krbové vložky do více jak 25 států světa.
  • Protože vám neprodáváme jen krb ale i záruku, proto dodáváme náhradní díly i po 20 letech.


  • Protože neprodáváme na přímo zákazníkům, ale přes proškolené a autorizované dealery. Jen tak Vám dokážeme zajistit, že vyberete správný výrobek a Váš partner Vám bude na blízku.
  • Protože naše výrobky můžete vidět a prozkoumat na vlastní oči v blízkosti svého bydliště. V ČR je více než 300 modelů v prodejnách našich prodejců.
  • Protože jsme česká firma a poskytujeme pravidelný celoživotní servis.


  • Protože už víc jak dvacet let zdokonalujeme celý proces výroby.
  • Protože neinvestujeme do reklamy a veletrhů, ale do vývoje a inovací.
  • Protože zaměstnáváme a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími v našem oboru.
  • Protože jsme jedni z největších výrobců. Nakupujeme materiály ve velikých objemech, a proto si můžeme dovolit používat ty nejkvalitnější materiály za únosné ceny.


  • Protože nedáváme delší záruku na výrobky než je existence firmy.
  • Protože investujeme do neziskových společností a přispíváme na charitativní projekty.
  • Protože používáme ekologicky nejšetrnější způsoby výroby, uskladnění a distribuce. Na přírodě nám záleží.
  0 00 0 0