img
kamna

Krbové vložky teplovzdušné

Krbové vložky teplovzdušné jsou příjemný zdroj lokálního vytápění, designový prvek interiéru a jednoduché a úsporné topení

kamna

Krbové vložky teplovodní

Krbové vložky teplovodní maximálně a efektivně využijí teplo k vytápění celého domu, ohřívají užitkovou vodu a topí ekonomicky a ekologicky

kamna

Krbová kamna teplovzdušná

Krbová kamna teplovzdušná máme ve své nabídce v několika provedeních. Zákazník si může vybrat ta, která budou nejlépe vyhovovat.

kamna

Příslušenství krbů

Příslušenství krbů je vše co potřebujete k napojení krbové vložky, pro rozvody vzduchu či k očištění krbové vložky.

video

Novinka v sortimentu

Krbová vložka BeF Trend V 6 C

Vyberte si naše krby, krbové vložky, kamna a příslušenství

Pokud si pořídíte naši krbovou vložku nebo designová kamna, zařadíte se mezi 120 000 spokojených uživatelů, kteří oceňují nejen nadčasový design, ale i bezprecedentní kvalitu. Vzhledem k tomu, že naše kamna a krbové vložky zahrnují přes 100 originálních rozměrů a designů, jsme schopni uspokojit i nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Moderní inovativní design krbových vložek a kamen firmy BeF Home patří mezi špičku na světovém trhu.

krby befhome

Naše krby a kamna jsou velmi populární i za hranicemi ČR

Dokladem exkluzivity našich krbových vložek a kamen je také skutečnost, že více jak 65% celkového prodeje krbů a kamen je exportováno na nejnáročnější světové trhy. Samozřejmostí je i to, že teplovzdušné i teplovodní krbové vložky a akumulační kamna firmy BeF Home překonávají současné nejpřísnější normy.

krbové vložky befhome

Krby a krbové vložky a kamna nejvyšší kvality

Můžete si být absolutně jisti, že každá ze 100 krbových vložek, vyrobených denně, podléhá té nejpřísnější kontrole. Jelikož se všechny naše krby a kamna vyrábí výhradně v areálu naší firmy, je i ten nejmenší prvek každého produktu kontrolován v průběhu celého výrobního procesu. Ať už je to teplovzdušná nebo teplovodní krbová vložka nebo kamna, jedna věc je jistá - vždy je z naší strany maximální snaha o naprostou preciznost v provedení jak detailu, tak celkového díla.

krbové vložky befhome

Krbové vložky a kamna z těch nejkvalitnějších materiálů

Pokud se jedná o litinové krbové vložky, zásadně používáme jen tu nejkvalitnější německou litinu. V případě ocelových krbových vložek používáme špičkovou německou cortenovou žáruvzdornou ocel. Aby interiér krbových vložek ani v nejmenším nezaostával za tělem vložky, jako akumulační výstelku používáme speciálně pro nás vyvinutý materiál Carcon nebo šamot 3. generace. Žáruvzdorná skla, která jsou nedílnou součástí každého výrobku, nakupujeme pouze od největších a nejlepších světových výrobců. I proto jsme si jisti, že od nás dostáváte jen to nejkvalitnější, co je možné na trhu s krby nabídnout.

krby befhome

Tradice a preciznost výroby – krbové vložky a kamna Bef Home

Všech 200 zaměstnanců firmy BeF Home, která vyrábí krby již 15 let, dělá svoji práci s vědomím toho, že naše krby, krbové vložky a kamna jsou určeny nejen jako ekonomické topidlo, ale také hlavně proto, aby přinesly útulnou atmosféru, klid a teplo do domovů všech zákazníků. Upřímně doufáme, že naše krby a kamna splní přesně nároky našich zákazníků jak při stavbě, tak později při dlouholetém bezproblémovém užívání a stanou se nedílnou součástí Vašeho života.

krby befhome

Odborní dealeři našich krbů a kamen

Stejné hodnoty jako všichni pracovníci firmy Bef Home sdílejí i naši profesionálně proškolení dealeři, kteří jsou Vám neustále k dispozici, aby Vám pomohli splnit veškeré představy o realizaci krbu nebo instalaci kamen. Jsou to opravdoví odborníci, kteří Vám pomohou s výběrem, umístěním, návrhem a vším, co Vás jen v souvislosti s pořízením naší krbové vložky a kamen napadne. Naší snahou je sledovat moderní trendy vytápění a protože se v poslední době zvedla poptávka po moderních designových kamnech, doplnili jsme sortiment o dvě řady kamen, které vybočují jak kvalitou provedení tak i samotným pojetím designu. Skutečnost, že kamna splňují ty nejpřísnější technologické i ekologické normy, je u našich produktů již řadu let standardem.

krby befhome

Novinky

Krbová vložka BeF Trend 6

Krbová vložka s oblíbeným formátem dveří s černě podbarveným sklem.

BeF Aquatic WH V60

Nejnovější systém výsuvných dveří zajišťující maximální těsnost, komfort obsluhy a díky novému systému konstrukce je tato vložka s výsuvnými dveřmi daleko méně prostorově náročná.

Krbová vložka BeF Trend V 6 CP

Nejnovější systém výsuvných dveří, jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a sekundární přívod vzduchu do topeniště.

Krbová vložka BeF Trend V 6 C

Krbová vložka s třístranným prosklením

Krbová vložka BeF Trend V 6 CL

Nejnovější systém výsuvných dveří, jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a sekundární přívod vzduchu do topeniště.

BeF Aquatic WH 60 CP

Krbová vložka s klasickým otevíráním dveří do boku s kličkou potaženou pravou kůží.

Krbová vložka BeF Trend 6 CL

Krbová vložka s rohovým prosklením s jednodílným ohýbaným sklem a kličkou potaženou pravou kůží.

BeF Aquatic WH V60 CP

Precizní zpracování ovládání vzduchu zajišťuje plynulou a přesnou regulaci výkonu krbové vložky.

Krbová vložka BeF Trend 6 CP

Krbová vložka s rohovým prosklením s jednodílným ohýbaným sklem a kličkou potaženou pravou kůží.

Krbová vložka BeF Trend V 6

Nejnovější systém výsuvných dveří, jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a sekundární přívod vzduchu do topeniště.

Záložní zdroj BeF Home Eko 30W

Záložní zdroje slouží při výpadku proudu k udržení funkčnosti teplovodních krbových vložek. Slouží k napájení oběhových čerpadel řídících automatik a dalších periferií teplovodních krbů závislých a elektrickém proudu.

Pícka na Pizzu

Pícku na pizzu možno instalovat do většiny krbových vložek BeF Home, v krbu tak můžete péct nejen pizzu, ale i grilovat.

Krbová vložka BeF Trend V 6 U

Krbová vložka s třístranným prosklením

BeF Aquatic WH V60 CL

Precizní zpracování ovládání vzduchu zajišťuje plynulou a přesnou regulaci výkonu krbové vložky.

BeF Aquatic WH 60 CL

Krbová vložka s klasickým otevíráním dveří do boku s kličkou potaženou pravou kůží.

Záložní zdroj BeF Home Eko, 120W S2 DUO

Záložní zdroje slouží při výpadku proudu k udržení funkčnosti teplovodních krbových vložek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
aktuality
14. dubna 2015

Dvojité prosklení u rohových krbových vložek BeF Aquatic WH 60

Pro současnou dobu a její stavební požadavky je dvojité prosklení u krbové vložky takřka standardním prvkem.

Tepelné ztráty domů jsou čím dál nižší a je žádoucí snižovat výkon, který proudí přes sklo do místa, kde je vložka instalovaná. U teplovodních krbových vložek je stěžejní požadavek dostat co nejvíce výkonu do výměníku, u rohového prosklení to platí dvojnásob, protože je prosklení větší. Této vymoženosti, která se stává standardem, můžete využít u krbových vložek řady BeF Aquatic WH 60 jak v čelním provedení prosklení, tak v rohovém . Tímto jsme umožnili náš sortiment rozšířit o teplovodní krbové vložky vhodné do nízkoenergetických domů.

Obě skla jsou ohýbaná, dvojsklo zvyšuje izolační schopnost dveří a v topeništi vzniká vyšší teplota tím pádem jsme dosáhli vyšší účinnosti a kvality hoření.

26. ledna 2015

Mezinárodní veletrh ISH ve Frankfurtu

Ve dnech 10.3.-14.3.2015 bude naše firma součástí veletrhu ISH v německém Frankfurtu, který je největší výstavní akcí v oboru vytápění, energeticky úsporných staveb, klimatizačních technologií, obnovitelných zdrojů a technických budov.

Vystavovat na tomto veletrhu je prestižní záležitostí pro všechny významné výrobce z těchto oborů. Na stánku E 28 v hale 9.2 naše firma představí své novinky v oblasti krbových vložek, kamen a způsobu vytápění

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

1. října 2014

Novinky v sortimentu BeF Home

Počínaje dnešním dnem se výrazně rozšířila nabídka několika řad našich krbových vložek. Krbová vložka BeF Trend 6 byla rozšířena o luxusnější varianty s výsuvnými dveřmi a s rohovým prosklením. Do stále populárnější řady Flat přibyly nejen vysoce poptávané modely krbových vložek s výsuvnými dveřmi, ale rovněž i exkluzivní průhledové modely BeF Flat Twin, které spojují maximálně luxusní design s velmi rozumným výkonem.
Pozadu v tomto směru nezůstaly ani krbové kazety. Zde proběhlo rozšíření o celou novou řadu BeF Effi, která zahrnuje i velice unikátní rohové krbové kazety.
Pevně věříme, že po největším expanzi sortimentu v historii naší firmy si z naší široké nabídky krbových vložek a kazet vybere opravdu každý.

1 2 3

červený kříž

V roce 2015 jsme podpořili činnost Oblastního spolku
Českého červeného kříže Blansko.

Logo Anděle

Naše společnost se stala Dobrým andělem, každý měsíc tak pomáháme rodinám s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně.