Novinka v sortimentu - lihová krbová vložka BeF Spirit

18.9. 2018

V našem sortimentu nově naleznete revoluční řadu lihových krbových vložek BeF Spirit, díky kterým budete mít požitek z živého ohně i v bytě. Tyto moderní krby na biolíh totiž nepotřebují odkouření ani externí přívod vzduchu a tak odpadá nutnost řešení umístění komínu!

Krb do bytu? I to je možné!

Živý oheň v interiéru je symbolem pohody, rodinného tepla a relaxace. Je to takový balzám na duši. Stále více lidí proto touží po vlastním krbu, který spojuje estetiku s praktickou stránkou. Nicméně klasický krb na dřevo umístit do bytu či do prostoru bez odkouření je nemožné. My máme ale pro Vás řešení!

Představujeme vám revoluční řadu lihových krbových vložek BeF Spirit, díky kterým budete mít požitek z živého ohně i v bytě. Naše speciální řada moderních krbů na biolíh totiž nepotřebuje odkouření ani externí přívod vzduchu a tak odpadá nutnost řešení umístění komínu! Jednoduše nepotřebuje dřevo, plyn, elektriku a ani komín. Jediné co potřebujete je ten správný biolíh. Na jeden litr biolihu hoří spotřebič až 2,5hodiny, důležité je však používání správného paliva k tomu určenému, jen tak se vyvarujete nechtěného zápachu.

Tyto lihové bezkomínové krbové vložky lze klasicky obestavět, nebo můžete využít možnosti volitelného opláštění v různých barevných provedeních. To umožňuje umístit krb jednoduše a rychle kdekoliv volně v prostoru.

Krby na biolíh díky volitelným dílům jsou vysoce designová záležitost. Takřka si můžete navrhnout vzhled krbu sami, tak aby byl jedinečným doplňkem každého interiéru. Vybírat si můžete design topeniště, kde máte na výběr z nerezového provedení anebo doplnění akumulační výstelkou Carcon stejnou jako u klasických krbových vložek na pevná paliva. Ta dodá krbu delší akumulační schopnosti a předává teplo dlouhou do prostoru i po vyhasnutí plamene. U akumulačního topeniště máte navíc výběr ze tří barevných provedení. U opláštění máte na výběr z osmi druhů barevných kombinací.

Toto nové pojetí krbových vložek zajišťuje bezpečný ekologický provoz. Nejen že tyto krby boří mýty o krbových vložkách v bytech, odbourávají starosti s přikládáním a častým čištěním topeniště společně se sklem, ale dokážou i nahradit jiný teplený zdroj díky jejich výkonu až 4kW.

Chcete si dopřávat teplo u krbu i tam, kde to dříve nebylo možné? Sen o vlastním krbu si můžete splnit ihned, neváhejte se na nás obrátit!