BeF Exclusiv

BeF Exclusiv

Živý oheň v interiéru je symbolem pohody, rodinného tepla a relaxace. Krby zútulní každý prostor a plápolající plameny doprovázené praskajícím dřevem jsou pravým balzámem na duši. Stále více lidí proto touží po vlastním krbu, který spojuje estetiku s praktickou stránkou. Vytápění dřevem je totiž nejen líbivé, ale také úsporné a ekologické. Proto se objevují v naši nabídce originální krbové vložky, které umožňují netradiční řešení.

Zajímavým řešením jsou třístranné krbové vložky, kdy oheň můžete sledovat hned ze tří stran. Tomuto typu vévodí především řada BeF Trend s krbovými vložkami V8U, V8C nebo V10U, V10C. Exklusivní třístranné prosklení znásobí potěšení z živého ohně. Výsuvný systém nové generace zase zajišťuje maximální těsnost a komfort obsluhy. Utěsnění spalovacího prostoru zabraňuje úniku spalin do interiéru.

Unikátní jsou ale i krbové vložky s obráceným rohem řady BeF Flat L, které na trhu nemají konkurenci. Nevšední rohové prosklení s černě podbarveným ohýbáním povznáší krby na jedinečný solitér ve vašem interiéru.

Exkluzivní je i řada průhledových krbových vložek, které jsou zároveň i rohové. Toto skvělé řešení propojuje ihned dvě místnosti originálním způsobem. Navíc jsou prostorově nenáročné, což oceníte především v moderních interiérech.

Krbová vložka BeF Flat 4 L N O V I N K A

BeF Flat 4 L

Výkon:7.5 kW
Účinnost:82%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 6 C A K C E

BeF Flat 6 C

Výkon:3-6 kW
Účinnost:84%
více ...
Krbová vložka BeF Trend V 10 C A K C E

BeF Trend V 10 C

Výkon:11-14 kW
Účinnost:83,9%
více ...
Krbová vložka BeF Trend V 10 U A K C E

BeF Trend V 10 U

Výkon:11-14 kW
Účinnost:83,9%
více ...
Krbová vložka BeF Trend V 6 C A K C E

BeF Trend V 6 C

Výkon:4-7 kW
Účinnost:82%
více ...
Krbová vložka BeF Trend V 6 U A K C E

BeF Trend V 6 U

Výkon:4-7 kW
Účinnost:82%
více ...
Krbová vložka BeF Trend V 8 U A K C E

BeF Trend V 8 U

Výkon:7-10 kW
Účinnost:83,9%
více ...

1 2