Krbové vložky BeF Flat

Krbové vložky BeF Flat

Výkon 3 až 6 kW a velký formát prosklení jsou hlavní data nové třídy krbů, která předznamenává nový směr celého odvětví krbových vložek. Velký výhled na oheň a optimalizovaný výkon pro nízkoenergetické domy jsou jednou z hlavních předností těchto modelů.

Hloubka pouhých 376mm nastavuje nový standard pro prostorově nenáročné obestavby a možností zavěšení na zeď otevírá nové dimenze futuristickému designu.

Jak jste sami nejednou zažili, nové domy a zvláště nízkoenergetické domy neoplývají prostorem a rafinovaná snaha projektantů umisťovat krbové vložky do prostor spíše na kamna Vám v poslední době velice ztrpčovala práci. S rozměry Flatů by ani sebeúspornější projekt neměl být problém.

S vícebarevným provedením topeniště bylo docíleno nejen mnohem lepších parametrů z pohledu technických údajů, ale i celkového průběhu hoření s velkým důrazem na vizuální stránku ohně. Učinnost 84% a skutečnost, že krby řady Flat splňují ty nejpřísnější ekologické i technické normy, podtrhuje výjimečnost a propracovanost celé řady.

V základním provedení (a doporučovaným výrobcem, námi) se budou prodávat s bíle probarveným topeništěm a deflektorem, zatímco stěny krbové vložky budou černé. Všeobecně známý fakt, že bílá barva odráží tepelné vlny a černá barva je naopak pohlcuje, nám po převedení do praxe vytváří nový pohled na hoření i vizuální stránku ohně.

Invence bourající obvyklé provedení ovládání přívodu vzduchu a tím řízení celého spalování, vytváří z Flatu krb, jehož ovládání Vám dává absolutní moc nad ohněm. Přepracovaný systém rozvodu vzduchu snižuje reakční čas hoření na minimum. Proto každou změnu v nastavení, kterou provedete, okamžitě uvidíte a co je důležitější i pocítíte.

Další velkou změnou a jak upřímně věříme tak k lepšímu, je jasná poloha ovladače přívodu vzduchu. Všichni jsme zažili, že volá koncový zákazník a není schopen definovat, co dělá krbová vložka a ani jak je nastavena. Takže u krbových vložek Flat se nedozvíte, že vzduch je otevřen tak nějak. A zároveň jsme přetvořili hrdlo na přívod vzduchu, takže by montáž přívodu neměla být tak titěrnou prací.

Držet se tradic a čerpat ze zkušeností předků je základ, na kterém stavíme úpravy, které se provedli na vysoce odolných tělech nové řady a díky použití nejmodernějších technologii při svařování jsme vytvořili z krbových vložek řady Flat víc než dokonalé vložky pro akumulační stavby.

V kostce to znamená, že jsme vytvořili krbové vložky do akumulačních a tahových obestaveb pro nízkoenergetické domy. Takže už nikdy nebudete muset řešit dilema zákazníka, který by chtěl tahovou vložku, ale její výkon, i když jej pustíte do tahů, mnohonásobně překračuje parametry domu.

Krbová vložka BeF Flat 4 L N O V I N K A

BeF Flat 4 L

Výkon:7.5 kW
Účinnost:82%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 6

BeF Flat 6

Výkon:3-6 kW
Účinnost:84%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 6 C

BeF Flat 6 C

Výkon:3-6 kW
Účinnost:84%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 6 CL

BeF Flat 6 CL

Výkon:3-6 kW
Účinnost:84%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 6 CP

BeF Flat 6 CP

Výkon:3-6 kW
Účinnost:84%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 7

BeF Flat 7

Výkon:4-7 kW
Účinnost:82,2%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 7 CL

BeF Flat 7 CL

Výkon:4-7 kW
Účinnost:82,2%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 7 CP

BeF Flat 7 CP

Výkon:4-7 kW
Účinnost:82,2%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 8

BeF Flat 8

Výkon:5-8 kW
Účinnost:85%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 8 CL

BeF Flat 8 CL

Výkon:5-8 kW
Účinnost:85%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 8 CP

BeF Flat 8 CP

Výkon:5-8 kW
Účinnost:85%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 9 CL

BeF Flat 9 CL

Výkon:5-8 kW
Účinnost:85%
více ...
Krbová vložka BeF Flat 9 CP

BeF Flat 9 CP

Výkon:5-8 kW
Účinnost:85%
více ...

1 2