VRÁTNÝ

Počet míst: 1
Nástup: ihned
Vzdělání: SOU/SŠ
Předchozí praxe: praxe v oboru výhodou
Pracovní doba: ochotu pracovat ve směnném provozu
Mzda: od 19000,-

Náplň práce

  • odpovědnost za odkódování a zakódování budovy
  • kontroluje příchod, odchod zaměstnanců a vjezd motorových vozidel
  • kontrola pohybu zboží, materiálu při příchodu i odchodu z firmy
  • zajišťuje bezpečnost vstupu do areálu (cca 180 zaměstnanců)
  • vykonává obchůzky areálu v rozsahu cca 1km
  • provádí drobné pomocné práce v areálu firmy, topení, odklízení sněhu

Požadujeme

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zázemí velké stabilní společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • smlouva na dobu neurčitou
  • závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

BRUSIČ

Vzdělání: SOU
Pracovní doba: ochota pracovat ve 2 směnném provoze
Mzda: od 20 000,- do 25 000,-

Náplň práce

  • broušení dle technických výkresů a technologických postupů
  • příprava povrchů před konečnou povrchovou úpravou

Požadujeme

  • zkušenosti s broušením
  • zkušenosti ze strojírenské výroby
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
  • schopnost aktivní práce v týmu
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Své životopisy posílejte na e-mail: job@bef.cz nebo volejte na tel. číslo 516 428 288, kontaktní osoba - Pospíšilová Jana. Prosíme, aby reagovali jen ti, kteří mají vážný zájem a chtějí pracovat zodpovědně.