Inovace a pokroky

Za naší firmou stojí téměř už čtvrt století inovací a pokroků v oblasti výroby krbových vložek. To už je jistě i určitá známka zaručené kvality a precizního dílenského zpracování. Jako jediní nabízíme záruku na všechny komponenty krbových vložek. Naše krby a kamna jsou zaručenou cestou kvality.

Splňujeme Blower door test

Jako jediní v česku a jedni z mála v Evropě nabízíme vybrané krbové vložky řady BeF Passive zaručující maximální těsnost topeniště. Díky tomu splňují test vzduchotěsnosti objektu a jsou doopravdy vhodné do pasivních domů. Tato řada je špičkou na evropském trhu.

Na detailech nám záleží

Nejkrásnější pohled do topeniště podtrhne nejsnadnější řízení ovládání přívodu vzduchu, které má sedm jasně definovaných poloh pro ovládání. Naši vývojáři jsou bezprecedentní pedanti zakládající se hlavně na detailech, jako je tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů.Výstavní kusy

Produkty z veletrhů, výstav a zápůjček. Tyto krbové vložky jsou překontrolované, netopené uvedené do 100% technického i pohledového stavu.

Krbová vložka BeF 450 E

Litinová krbová vložka s moderním designem ocelových dveří.

Krbová vložka Trend V 12

Velkoformátové prosklení, ocelové topeniště vyložené šamotem, nový výsuvný systém dveří, který zajišťuje maximální těsnost a komfort obsluhy, ...

Aquatic WH V 80

Vhodně zvolený moderní formát topeniště s širokoúhlým prosklením dává možnost přikládat až 0,5 m dlouhými poleny, nový výsuvný systém dveří, který zajišťuje maximální těsnost a komfort obsluhy ...

další

aktuality

Školení dealerů 2017

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali o produktovém školení dealerů, které se uskuteční v níže uvedených termínech. V případě zájmu nás kontaktujte na obchodnik@bef.cz.

Termíny:

27.3. - 28.3. 2017

29.3. - 30.3. 2017

10. března 2017

Jarní akce

Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro Vás velkou jarní akci na vybrané řady krbových vložek. Vybrané modely byly slevněny o 10-25%.
Níže si můžete prohlédnout akční sortiment.

3. března 2017

další

Proč naše firma?

Vyberte si naše krby, krbové vložky, kamna a příslušenství

Pokud si pořídíte naši krbovou vložku nebo designová kamna, zařadíte se mezi 120 000 spokojených uživatelů, kteří oceňují nejen nadčasový design, ale i bezprecedentní kvalitu. Vzhledem k tomu, že naše kamna a krbové vložky zahrnují přes 100 originálních rozměrů a designů, jsme schopni uspokojit i nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Moderní inovativní design krbových vložek a kamen firmy BeF Home patří mezi špičku na světovém trhu.

Naše krby a kamna jsou velmi populární i za hranicemi ČR

Dokladem exkluzivity našich krbových vložek a kamen je také skutečnost, že více jak 65% celkového prodeje krbů a kamen je exportováno na nejnáročnější světové trhy. Samozřejmostí je i to, že teplovzdušné i teplovodní krbové vložky a akumulační kamna firmy BeF Home překonávají současné nejpřísnější normy.

Krby a krbové vložky a kamna nejvyšší kvality

Můžete si být absolutně jisti, že každá ze 100 krbových vložek, vyrobených denně, podléhá té nejpřísnější kontrole. Jelikož se všechny naše krby a kamna vyrábí výhradně v areálu naší firmy, je i ten nejmenší prvek každého produktu kontrolován v průběhu celého výrobního procesu. Ať už je to teplovzdušná nebo teplovodní krbová vložka nebo kamna, jedna věc je jistá - vždy je z naší strany maximální snaha o naprostou preciznost v provedení jak detailu, tak celkového díla.

Krbové vložky a kamna z těch nejkvalitnějších materiálů

Pokud se jedná o litinové krbové vložky, zásadně používáme jen tu nejkvalitnější německou litinu. V případě ocelových krbových vložek používáme špičkovou německou cortenovou žáruvzdornou ocel. Aby interiér krbových vložek ani v nejmenším nezaostával za tělem vložky, jako akumulační výstelku používáme speciálně pro nás vyvinutý materiál Carcon nebo šamot 3. generace. Žáruvzdorná skla, která jsou nedílnou součástí každého výrobku, nakupujeme pouze od největších a nejlepších světových výrobců. I proto jsme si jisti, že od nás dostáváte jen to nejkvalitnější, co je možné na trhu s krby nabídnout.

Tradice a preciznost výroby – krbové vložky a kamna Bef Home

Všech 200 zaměstnanců firmy BeF Home, která vyrábí krby již 15 let, dělá svoji práci s vědomím toho, že naše krby, krbové vložky a kamna jsou určeny nejen jako ekonomické topidlo, ale také hlavně proto, aby přinesly útulnou atmosféru, klid a teplo do domovů všech zákazníků. Upřímně doufáme, že naše krby a kamna splní přesně nároky našich zákazníků jak při stavbě, tak později při dlouholetém bezproblémovém užívání a stanou se nedílnou součástí Vašeho života.

Odborní dealeři našich krbů a kamen

Stejné hodnoty jako všichni pracovníci firmy Bef Home sdílejí i naši profesionálně proškolení dealeři, kteří jsou Vám neustále k dispozici, aby Vám pomohli splnit veškeré představy o realizaci krbu nebo instalaci kamen. Jsou to opravdoví odborníci, kteří Vám pomohou s výběrem, umístěním, návrhem a vším, co Vás jen v souvislosti s pořízením naší krbové vložky a kamen napadne. Naší snahou je sledovat moderní trendy vytápění a protože se v poslední době zvedla poptávka po moderních designových kamnech, doplnili jsme sortiment o dvě řady kamen, které vybočují jak kvalitou provedení tak i samotným pojetím designu. Skutečnost, že kamna splňují ty nejpřísnější technologické i ekologické normy, je u našich produktů již řadu let standardem.

1 2 3