Inovace a pokroky

Za naší firmou stojí téměř už čtvrt století inovací a pokroků v oblasti výroby krbových vložek. To už je jistě i určitá známka zaručené kvality a precizního dílenského zpracování. Jako jediní nabízíme záruku na všechny komponenty krbových vložek. Naše krby a kamna jsou zaručenou cestou kvality.

Kvalitní servis

Součástí naši nabídky jsou samozřejmě a neodmyslitelně i kvalitní poprodejní služby. Naše specializované servisní oddělení a vysoce proškolený obětavý helpdesk, je vždy zákazníkům k dispozici v technické podpoře. Naštěstí to ale nikdy pravděpodobně potřebovat nebudete.

Na detailech nám záleží

Nejkrásnější pohled do topeniště podtrhne nejsnadnější řízení ovládání přívodu vzduchu, které má sedm jasně definovaných poloh pro ovládání. Naši vývojáři jsou bezprecedentní pedanti zakládající se hlavně na detailech, jako je tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů.Výstavní kusy

Produkty z veletrhů, výstav a zápůjček. Tyto krbové vložky jsou překontrolované, netopené uvedené do 100% technického i pohledového stavu.

Krbová vložka Twin V 9 N

Krbová vložka s dvoustranným otevíráním. Jedny dveře jsou prosklené výsuvné a druhé plné otvíravé do strany

Aquatic WH V 85

Vhodně zvolený moderní formát topeniště s širokoúhlým prosklením dává možnost přikládat až 0,5 m dlouhými poleny, vysoký výkon výměníku, ...

Krbová vložka Trend V 10 CL

Rohové prosklení s jednodílným ohýbaným sklem, velkoformátové provedení, ocelové topeniště vyložené šamotem

další

aktuality

Teplovodní krbové vložky vytopí účinně celý dům

Portál Estav.cz představuje naše řady teplovodních krbových vložek. Nahlédněte na užitečný článek, který Vám pomůže s výběrem toho správněho krbu.

https://www.estav.cz/cz/4432.teplovodni-krbove-vlozky-vytopi-ucinne-cely-dum

13. ledna 2017

Seznam odborně způsobilých osob oprávněných provádět kontroly technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje dle zákona o ochranně ovzduší 201/2012 Sb.

Vážení zákazníci,
dle zákona o ochraně ovzduší 201/2012 Sb.§17 odst.1 písmeno h) musí provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva o jmenovitém tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění provádět jednou za dva kalendářní roky jeho kontrolu. Kontrolu může provádět odborně způsobilá osoba proškolená výrobcem, která má od něho udělené oprávnění. Zde naleznete seznam oprávněných osob k provádění kontrol.

1. listopadu 2016

další

Proč naše firma?

Vyberte si naše krby, krbové vložky, kamna a příslušenství

Pokud si pořídíte naši krbovou vložku nebo designová kamna, zařadíte se mezi 120 000 spokojených uživatelů, kteří oceňují nejen nadčasový design, ale i bezprecedentní kvalitu. Vzhledem k tomu, že naše kamna a krbové vložky zahrnují přes 100 originálních rozměrů a designů, jsme schopni uspokojit i nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Moderní inovativní design krbových vložek a kamen firmy BeF Home patří mezi špičku na světovém trhu.

Naše krby a kamna jsou velmi populární i za hranicemi ČR

Dokladem exkluzivity našich krbových vložek a kamen je také skutečnost, že více jak 65% celkového prodeje krbů a kamen je exportováno na nejnáročnější světové trhy. Samozřejmostí je i to, že teplovzdušné i teplovodní krbové vložky a akumulační kamna firmy BeF Home překonávají současné nejpřísnější normy.

Krby a krbové vložky a kamna nejvyšší kvality

Můžete si být absolutně jisti, že každá ze 100 krbových vložek, vyrobených denně, podléhá té nejpřísnější kontrole. Jelikož se všechny naše krby a kamna vyrábí výhradně v areálu naší firmy, je i ten nejmenší prvek každého produktu kontrolován v průběhu celého výrobního procesu. Ať už je to teplovzdušná nebo teplovodní krbová vložka nebo kamna, jedna věc je jistá - vždy je z naší strany maximální snaha o naprostou preciznost v provedení jak detailu, tak celkového díla.

Krbové vložky a kamna z těch nejkvalitnějších materiálů

Pokud se jedná o litinové krbové vložky, zásadně používáme jen tu nejkvalitnější německou litinu. V případě ocelových krbových vložek používáme špičkovou německou cortenovou žáruvzdornou ocel. Aby interiér krbových vložek ani v nejmenším nezaostával za tělem vložky, jako akumulační výstelku používáme speciálně pro nás vyvinutý materiál Carcon nebo šamot 3. generace. Žáruvzdorná skla, která jsou nedílnou součástí každého výrobku, nakupujeme pouze od největších a nejlepších světových výrobců. I proto jsme si jisti, že od nás dostáváte jen to nejkvalitnější, co je možné na trhu s krby nabídnout.

Tradice a preciznost výroby – krbové vložky a kamna Bef Home

Všech 200 zaměstnanců firmy BeF Home, která vyrábí krby již 15 let, dělá svoji práci s vědomím toho, že naše krby, krbové vložky a kamna jsou určeny nejen jako ekonomické topidlo, ale také hlavně proto, aby přinesly útulnou atmosféru, klid a teplo do domovů všech zákazníků. Upřímně doufáme, že naše krby a kamna splní přesně nároky našich zákazníků jak při stavbě, tak později při dlouholetém bezproblémovém užívání a stanou se nedílnou součástí Vašeho života.

Odborní dealeři našich krbů a kamen

Stejné hodnoty jako všichni pracovníci firmy Bef Home sdílejí i naši profesionálně proškolení dealeři, kteří jsou Vám neustále k dispozici, aby Vám pomohli splnit veškeré představy o realizaci krbu nebo instalaci kamen. Jsou to opravdoví odborníci, kteří Vám pomohou s výběrem, umístěním, návrhem a vším, co Vás jen v souvislosti s pořízením naší krbové vložky a kamen napadne. Naší snahou je sledovat moderní trendy vytápění a protože se v poslední době zvedla poptávka po moderních designových kamnech, doplnili jsme sortiment o dvě řady kamen, které vybočují jak kvalitou provedení tak i samotným pojetím designu. Skutečnost, že kamna splňují ty nejpřísnější technologické i ekologické normy, je u našich produktů již řadu let standardem.

1 2 3