Novinka v sortimentu již za

Revoluční teplovodní krbová vložka

Precizní zpracování

Jsme česká firma, která se může nejen pochlubit absolutně nejširším sortimentem krbových vložek na trhu, ale i jejich bezkonkurenčně výbornou funkčností. Čisté sklo, kvalitní spalování paliva nebo nízká spotřeba paliva jsou toho důkazem. Navíc jsme číslo jedna ve všech renomovaných architektonických studií při výběru krbové vložky do vašeho domu snů.

Kvalitní servis

Součástí naši nabídky jsou samozřejmě a neodmyslitelně i kvalitní poprodejní služby. Naše specializované servisní oddělení a vysoce proškolený obětavý helpdesk, je vždy zákazníkům k dispozici v technické podpoře. Naštěstí to ale nikdy pravděpodobně potřebovat nebudete.

Splňujeme Blower door test

Jako jediní v česku a jedni z mála v Evropě nabízíme vybrané krbové vložky řady BeF Passive zaručující maximální těsnost topeniště. Díky tomu splňují test vzduchotěsnosti objektu a jsou doopravdy vhodné do pasivních domů. Tato řada je špičkou na evropském trhu.Výstavní kusy

Produkty z veletrhů, výstav a zápůjček. Tyto krbové vložky jsou překontrolované, netopené uvedené do 100% technického i pohledového stavu.

Krbová vložka Twin V 9 N

Krbová vložka s dvoustranným otevíráním. Jedny dveře jsou prosklené výsuvné a druhé plné otvíravé do strany

Krbová vložka Trend V 10 CL

Rohové prosklení s jednodílným ohýbaným sklem, velkoformátové provedení, ocelové topeniště vyložené šamotem

Aquatic WH V 85

Vhodně zvolený moderní formát topeniště s širokoúhlým prosklením dává možnost přikládat až 0,5 m dlouhými poleny, vysoký výkon výměníku, ...

další

aktuality

Adopční osvědčení

Naše firma se stala adoptivním rodičem huňatého sympatického Vlka Arktického. Tento král rozlehlých zmrzlých plání se tak stal našim znamením této dlouhé ledové sezóny. Našeho vlka Befíka můžete navštívit v Brněnské zoo.

14. února 2017

BeF Home pomáhá

Podpořili jsme Nadační fond šance onkoláčkům, který pomáhá materiálně, finančně tak i psychickou podporou dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním.

Nezavíráme oči před tím co může potkat každého.

6. února 2017

další

Proč naše firma?

Vyberte si naše krby, krbové vložky, kamna a příslušenství

Pokud si pořídíte naši krbovou vložku nebo designová kamna, zařadíte se mezi 120 000 spokojených uživatelů, kteří oceňují nejen nadčasový design, ale i bezprecedentní kvalitu. Vzhledem k tomu, že naše kamna a krbové vložky zahrnují přes 100 originálních rozměrů a designů, jsme schopni uspokojit i nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Moderní inovativní design krbových vložek a kamen firmy BeF Home patří mezi špičku na světovém trhu.

Naše krby a kamna jsou velmi populární i za hranicemi ČR

Dokladem exkluzivity našich krbových vložek a kamen je také skutečnost, že více jak 65% celkového prodeje krbů a kamen je exportováno na nejnáročnější světové trhy. Samozřejmostí je i to, že teplovzdušné i teplovodní krbové vložky a akumulační kamna firmy BeF Home překonávají současné nejpřísnější normy.

Krby a krbové vložky a kamna nejvyšší kvality

Můžete si být absolutně jisti, že každá ze 100 krbových vložek, vyrobených denně, podléhá té nejpřísnější kontrole. Jelikož se všechny naše krby a kamna vyrábí výhradně v areálu naší firmy, je i ten nejmenší prvek každého produktu kontrolován v průběhu celého výrobního procesu. Ať už je to teplovzdušná nebo teplovodní krbová vložka nebo kamna, jedna věc je jistá - vždy je z naší strany maximální snaha o naprostou preciznost v provedení jak detailu, tak celkového díla.

Krbové vložky a kamna z těch nejkvalitnějších materiálů

Pokud se jedná o litinové krbové vložky, zásadně používáme jen tu nejkvalitnější německou litinu. V případě ocelových krbových vložek používáme špičkovou německou cortenovou žáruvzdornou ocel. Aby interiér krbových vložek ani v nejmenším nezaostával za tělem vložky, jako akumulační výstelku používáme speciálně pro nás vyvinutý materiál Carcon nebo šamot 3. generace. Žáruvzdorná skla, která jsou nedílnou součástí každého výrobku, nakupujeme pouze od největších a nejlepších světových výrobců. I proto jsme si jisti, že od nás dostáváte jen to nejkvalitnější, co je možné na trhu s krby nabídnout.

Tradice a preciznost výroby – krbové vložky a kamna Bef Home

Všech 200 zaměstnanců firmy BeF Home, která vyrábí krby již 15 let, dělá svoji práci s vědomím toho, že naše krby, krbové vložky a kamna jsou určeny nejen jako ekonomické topidlo, ale také hlavně proto, aby přinesly útulnou atmosféru, klid a teplo do domovů všech zákazníků. Upřímně doufáme, že naše krby a kamna splní přesně nároky našich zákazníků jak při stavbě, tak později při dlouholetém bezproblémovém užívání a stanou se nedílnou součástí Vašeho života.

Odborní dealeři našich krbů a kamen

Stejné hodnoty jako všichni pracovníci firmy Bef Home sdílejí i naši profesionálně proškolení dealeři, kteří jsou Vám neustále k dispozici, aby Vám pomohli splnit veškeré představy o realizaci krbu nebo instalaci kamen. Jsou to opravdoví odborníci, kteří Vám pomohou s výběrem, umístěním, návrhem a vším, co Vás jen v souvislosti s pořízením naší krbové vložky a kamen napadne. Naší snahou je sledovat moderní trendy vytápění a protože se v poslední době zvedla poptávka po moderních designových kamnech, doplnili jsme sortiment o dvě řady kamen, které vybočují jak kvalitou provedení tak i samotným pojetím designu. Skutečnost, že kamna splňují ty nejpřísnější technologické i ekologické normy, je u našich produktů již řadu let standardem.

1 2 3