BATIMAT 2007

13.11. 2007

Již podruhé naše firma BeF Home, s.r.o vystavovala na prestižním mezinárodním veletrhu BATIMAT , který se konal 5. – 10. listopadu 2007.

Tato výstava se koná jednou za dva roky a patří mezi největší stavební veletrhy v Evropě. Účast na ní si proto nenechají ujít přední světoví výrobci z tohoto oboru. Byli jsme jednou z pěti českých firem, které zde měly svůj stánek, jako výrobci krbů jediní. Prezentovali jsme naše novinky – kompaktní krby, které vycházejí vstříc požadavkům zákazníků mít doma krb, jehož instalace není spojená s několikadenními stavebními pracemi. Montáž takového krbu je časově i fyzicky nenáročná a realizovaná „suchou cestou“.
O tom, že má tento trend úspěch, jsme se mohli na veletrhu sami přesvědčit, protože zájem o kompaktní krby ze strany odborníků i samotných zákazníků byl opravdu veliký. Těšilo nás to o to více, že Francie se sama považuje za kolébku krbů a domácích výrobců je tam hodně.
Obrázek Batimat 2007 Prosadit se na stagnujících „západních“ trzích není vůbec jednoduché a bez toho, že bychom neustále hledali nové cesty a způsob, jak vyjít zákazníkům vstříc, to vůbec není možné. To ukázal i Batimat 2007.