Krbové vložky BeF Home pro Vaši domácí pohodu

28.1. 2013

Krbové vložky patří mezi tradiční a přesto velmi moderní a úsporný způsob vytápění a výroby tepla vůbec. Hodí se jak do starých domů, ve kterých dotvářejí atmosféru, tak do moderních staveb, do kterých skvěle zapadnou díky své designové rozmanitosti. Krbové vložky jsou schopny vytápět několik místností, a to buďto pomocí teplovodního výměníku nebo využitím zdroje sálavého tepla. Podle toho se dělí krbové vložky na teplovodní a teplovzdušné.

Teplovodní krbové vložky jsou napojené na otopný systém a ohřívají vodu, která se pouští do radiátorů, akumulační nádrže nebo do podlahového topení.

Firma Bef Home Vám nabízí široký sortiment jak teplovodních, tak teplovzdušných krbových vložek.

Aktuálně máme v prodeji nové typy teplovodních krbových vložek z řady AQUATIC, která patří ke špičce díky designovému a hlavně konstrukčnímu řešení. Splňuje nejpřísnější evropské normy (BlmSchV) i požadavky náročných zákazníků. Oddělením spalovacího procesu od ohřevu teplovodního média je dosaženo vysoké čistoty spalování, vysoké účinnosti a také efektivního pohledu na kultivovaný oheň. Konstrukce topeniště s akumulační hmotou Carcon a s dvojitým prosklením zaručuje výborné spalování.

krb befhome