Novinky v sortimentu - BeF Royal

17.7. 2018

Do našeho sortimentu byla zařazena nová řada teplovzdušných krbových vložek BeF Royal. Jedinečné krbové vložky špičkové kvality s garancí doživotní záruky. Krby BeF Royal jsou splynutím nejlepších materiálů, myšlenek a našich vizí. Již žádné kompromisy!

Krbové vložky BeF Royal jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří hledají výjimečná řešení.

Nová luxusní řada krbových vložek BeF Royal je oslavou více jak 20let existence firmy Bef Home a zároveň oslavou 100 roků od založení České republiky.

Vždy jsme se hrdě hlásili k příslušnosti České republiky a prodávali naše výrobky do celého světa pod českou vlajkou. Řada BeF Royal je vyvrcholením úspěšného tažení českých produktů napříč světem a konečnou deklarací technické vyspělosti a manuální zručnosti nás Čechů.

Jedná se o prémiovou řadu krbových vložek, která byla vyvíjena jako to nejlepší co můžeme navrhnout a vyrobit. Snahou o dosažení dokonalosti byl provázen už prvotní výběr materiálů. Jak na těle vložky, tak na ostatních komponentech.

Jsme přesvědčení, že na současném trhu nenajdete žádný podobný výrobek, který by byl tak dokonalým sloučením mnoha let zkušeností našich konstruktérů a použitím těch nejkvalitnějších a nejtrvanlivějších materiálů. Všechny krbové vložky BeF Royal procházejí trojnásobně delším a náročnějším procesem testování, který mnohonásobně převyšuje standardy udávané těmi nejpřísnějšími evropskými zákony. Materiály použité na krbové vložky BeF Royal jsou o několik řádů výše než materiály běžně používané.

Krby Royal jsou novou řadou, která definuje sama sebe jako nový standard luxusu.

Více informací zde.