Stavební veletrh SHK v Brně

21.4. 2011

Ve dnech 12.-16. dubna 2011 proběhl na brněnském výstavišti mezinárodní veletrh vytápění, větrání, klimatizace a elektroinstalace SHK Brno 2011, na kterém naše firma již tradičně vystavuje krbové novinky.
I když se léty jeho celková úroveň spíše snižuje, pro nás to byl veletrh velice úspěšný, především díky velkému zájmu návštěvníků o naše krbové vložky. ...

Stejně jako na nedávném prestižním veletrhu ISH v německém Frankfurtu, kde jsme se prezentovali jako jediný český výrobce krbů, tak i v Brně oceňovali zákazníci moderní design, špičkové technické řešení a precizní zpracování. Úspěch slavily nejen teplovzdušné krbové vložky vyráběné z nejkvalitnějšího materiálu – litiny, ale především nová generace teplovodních krbových vložek Aquatic. Mezi našimi exponáty nemohl chybět krb s výrobním číslem 100 000. Vždyť kdo z výrobců se může pochlubit takovým počtem vyrobených krbových vložek? Nejvíce nás ale bude hřát věta, kterou jsme slyšeli hned od několika návštěvníků: „Obešli jsme celý pavilon, ale vrátili jsme se k vám. Vaše krby se nám prostě líbí nejvíc“.