BeF Spirit   


Představujeme vám revoluční řadu lihových krbových vložek BeF Spirit, díky kterým budete mít požitek z živého ohně i v bytě. Naše speciální řada moderních krbů na biolíh totiž nepotřebuje odkouření ani externí přívod vzduchu a tak odpadá nutnost řešení umístění komínu! Jednoduše nepotřebuje dřevo, plyn, elektriku a ani komín. Jediné co potřebujete, je ten správný biolíh. Na jeden litr biolihu hoří spotřebič až 2,5hodiny. Důležité je však používání správného paliva k tomu určenému, jen tak se vyvarujete nechtěného zápachu.

Tyto lihové bezkomínové krbové vložky lze klasicky obestavět, nebo můžete využít možnosti volitelného opláštění v různých barevných provedeních. To umožňuje umístit krb jednoduše a rychle kdekoliv volně v prostoru. Krby na biolíh díky volitelným dílům jsou vysoce designová záležitost. Takřka si můžete navrhnout vzhled krbu sami, tak aby byl jedinečným doplňkem každého interiéru. Vybírat si můžete design topeniště, kde v základním provedení je ocelové topeniště v černé barvě. Dále máte možnost doplnění o nerezovou variantu nebo carconovou výstelku, která dodá akumulační schopnosti a předává teplo dlouhou do prostoru i po vyhasnutí plamene. U akumulačního topeniště máte navíc výběr ze tří barevných provedení. U opláštění máte na výběr z osmi druhů barevných kombinací.

Toto nové pojetí krbových vložek zajišťuje bezpečný ekologický provoz. Nejenže tyto krby boří mýty o krbových vložkách v bytech, odbourávají starosti s přikládáním a častým čištěním topeniště společně se sklem, ale dokážou i nahradit jiný teplený zdroj díky jejich výkonu až 4 kW. Chcete si dopřávat teplo u krbu i tam, kde to dříve nebylo možné? Sen o vlastním krbu si můžete splnit ihned!

V základním provedení je ocelové topeniště v černé barvě. Možnost doplnění o nerezovou variantu nebo carconovou výstelku, která dodá akumulační schopnosti a předává teplo dlouhou do prostoru i po vyhasnutí plamene.


Krbová vložka BeF Spirit 6

BeF Spirit 6

Výkon:2 kW
Krbová vložka BeF Spirit 7

BeF Spirit 7

Výkon:3 kW