BeF Twin II Passive   


Nová propracovaná řada pasivních krbových vložek určená pro pasivní a nízkoenergetické domy, u kterých se provádí Blower Door test, což je test vzduchotěsnosti objektu. Krbové vložky se vyznačují velmi nízkým výkonem, vysokou účinností a maximální těsností topeniště, které je vyloženo masivním akumulačním materiálem carcon. Carconové tvarovky mají speciální tvar, který optimálně usměrňuje tok spalin.

Samozřejmostí u vložek BeF Twin II Passive je splnění těch nejpřísnějších evropských emisních norem a limitů.

Řada průhledových krbových vložek BeF Twin II Passive splňuje přísné technické, ekologické normy a vyznačuje se vysokou účinností. Průhledové prosklení krbové vložky je skvělým řešením, které propojuje hned dvě místnosti. Tyto krby jsou rovněž uzpůsobené na zadní přikládání. V jedné místnosti tak přikládáte a vynášíte popel, ve druhé jen sledujete živý oheň. Vyjímečné pasivní průhledové krbové vložky přináší teplo i radost z živého ohně, proto jsou jedním z nejoblíbenějších řešení pro Váš dům.

  • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro naši firmu, a to až o 100 %. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu, vydrží déle nahřáté topeniště.
  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný posun dveří a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nejkomfortnějším provedením, jaké tu kdy bylo. Výsuvný systém je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na evropském trhu.
  • Revoluční tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.
  • Možnost varianty se zadními plnými dvířky je ideálním řešením pro přikládání paliva např. z technické místnosti.

Krbová vložka BeF Twin 8 II Passive

BeF Twin 8 II Passive

Jmenovitý výkon celkový:10 kW
Účinnost:80%
Krbová vložka BeF Twin 8 N II Passive

BeF Twin 8 N II Passive

Jmenovitý výkon celkový:10 kW
Účinnost:80%