BEF HOME NETWORK   


BEF HOME NETWORK propojuje váš krb BeF s vaší chytrou domácností. BEF HOME NETWORK představuje modulární řešení pro ovládání vašeho krbu BeF prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

BEF HOME NETWORK je tvořen malými řídícími jednotkami. Každý modul nabízí ovládání jedné konkrétní funkce, která je zásadní pro pohodlné a správné užívání krbu.

Záleží jen na vás, kolik funkcionalit si zvolíte. Díky tomu si kupujete jen ty funkce, které chcete a potřebujete. Všechny funkcionality pak ovládáte prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém telefonu, kterou si můžete zdarma stáhnout pro operační systémy
Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.pstehlik.befhome) i iOS (https://apps.apple.com/tr/app/bef-home-network/id1551849075).

Všechny moduly se ovládají prostřednictvím jedné aplikace, která se připojuje do vaší domácí wifi sítě. Stav krbu tak můžete sledovat odkudkoli. Moduly potřebují pouze připojení do běžné elektrikcé sítě, do níž se připojují prostřednictvm adaptéru, a přístup k wifi síti.

Uvedení do provozu je snadné a intuitivní. Potřebujete pouze chytrý telefon s nainstalovanou aplikací. Do ní načtete pomocí integrované čtečky QR kód svého modulu, který se sám s aplikací spáruje. Aplikace je tak okamžitě připravena k použití.