Rozšířené vyhledávání

Počet vybranných produktů: 42


Stavební materiál
  


Společnost Skamol představila nový inovativní produkt pro obestavby krbů. SkamoEnclosure Board je lehká, nehořlavá stavební deska, která bez nutnosti konstrukce ocelového nebo dřevěného rámu zjednodušuje stavbu krbu. Výsledkem je kompletní řešení obestavby krbu pomocí jednoho produktu, které nabízí široký sortiment designů a možností povrchových úprav.
Desky SkamoEnclosure Board nabízejí prodejcům a stavbařům jedinečnou možnost jak pomocí rychlé a snadné stavby krbů s výjimečným vzhledem maximalizovat svou podnikatelskou činnost.

Výhody

Desky SkamoEnclosure Board mají vysokou odolnost proti teplu a pomáhají zabránit vzniku prasklin, následným reklamacím nespokojených zákazníků a nákladným opravám.

Mezi další výhody patří:

  • Odstranění nutnosti použití podpůrných konstrukcí při instalaci.
  • Snadné zpracování a instalace: Desky SkamoEnclosure Board lze snadno zpracovávat pomocí běžného nářadí na dřevo.
  • Složení bez křemene.
  • Při zpracování se nevylučují žádné nebezpečné částice.
  • Certifikát CE a A1. 100% nehořlavý materiál.
  • Lze doručit ve standardních velikostech nebo velikostech dle vlastních požadavků.

Konzistentní kvalita a spolehlivé dodávky

Společnost Skamol vytvořila rozsáhlou globální dodací síť. Spolu s naší přísnou kontrolou kvality to našim zákazníkům zaručuje spolehlivé dodávky a vysokou, konzistentní kvalitu produktů.

Snadná instalace

Díky nízké hmotnosti se s deskami SkamoEnclosure Board snadno manipuluje a mimořádně snadno se instalují. Desky SkamoEnclosure Board jsou přibližně o 50 % lehčí než jiné nehořlavé desky, které jsou dnes na trhu. Konstrukci obestavby krbu pomocí desek SKAMOTEC 225 lze snadno provést běžným nářadím a montážními prvky, které se používají na dřevo, takže můžete materiál řezat, tvarovat a kombinovat a zanechat velmi malé množství nevyužitého materiálu. Desky SKAMOTEC 225 výrazně zkracují dobu konstrukce obestaveb krbů a umožňuje firmám maximalizovat svůj zisk.