Technologie

Používáme nejmodernější výrobní stroje na vysoké světové úrovni, které patří mezi absolutní špičku nejen v Evropě, ale i celém světě. Např.: Ohýbací centrum Salvagnini P2XE, Laser LVD Axel, Frézovací centrum Doosan, Svářecí robot Motoman, Pětiosé centrum Elumatec. Dále určitě za zmínku stojí například automatická pila Bomar, prášková lakovna a dvě klasické lakovny nebo zkružovačka Luna, LVD ohraňovací lisy, Trumatic L3030.

Výroba

Celý složitý výrobní proces našich krbových vložek probíhá na území České Republiky. Moderní a stále se rozrůstajícím areál v Kotvrdovicích o současné celkové rozloze přes 30 000 m2, samotná výroba pak na více jak 17 500 m2. Výrobní procesy se vyznačují hlavně velkou mírou automatizace a robotizace s využitím moderního zakladačového skladu. Výrobní a montážní procesy zajišťuje více než 200 kvalifikovaných pracovníků.

Skladová dostupnost

Vícesměnný provoz a celková plocha skladu 2150 m2 s retrakovým zakladačem zajišťuje, že můžeme mít většinu našeho zboží skladem, případně ho vyrobit maximálně do 3 týdnů, abychom zajistili co nejrychlejší dodávku objednávky. Veškerá finální montáž krbových vložek je prováděna našimi proškolenými a kvalifikovanými zaměstnanci. Po zkompletování vložek, před jejich expedicí, je každá jednotlivá vložka přísně a individuálně kontrolována, abychom si mohli být jisti, že zboží k zákazníkovi dorazí vždy v perfektním stavu.

Kvalitní servis

Součástí naši nabídky jsou samozřejmě a neodmyslitelně i kvalitní poprodejní služby. Naše specializované servisní oddělení a vysoce proškolený obětavý helpdesk jsou vždy v technické podpoře zákazníkům k dispozici. Naštěstí to ale nikdy pravděpodobně potřebovat nebudete.

Inovace a pokroky

Za naší firmou stojí téměř čtvrt století inovací a pokroků v oblasti výroby krbových vložek. To už je jistě i určitá známka zaručené kvality a precizního dílenského zpracování. Jako jediní nabízíme záruku na všechny komponenty krbových vložek. Naše krby a kamna jsou zaručenou cestou kvality.

Kvalita zpracování

Jsme česká firma, která se může pochlubit nejen absolutně nejširším sortimentem krbových vložek na trhu, ale i jejich bezkonkurenčně výbornou funkčností. Čisté sklo, kvalitní spalování nebo nízká spotřeba paliva jsou toho důkazem. Navíc jsme číslo jedna ve všech renomovaných architektonických studií při výběru krbové vložky do Vašeho domu snů.

Na detailech záleží

Nejkrásnější pohled do topeniště podtrhne nejsnadnější řízení ovládání přívodu vzduchu, které má sedm jasně definovaných poloh pro ovládání. Naši vývojáři jsou bezprecedentní pedanti zakládající si hlavně na detailech, jako je tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů.

Akumulační materiál Carcon

Topeniště našich krbových vložek jsou vyložena masivní vrstvou speciálního akumulačního materiálu Carcon, který byl vyvinut pro naši firmu. Tato výstelka přispívá k tomu, že je v krbu dosaženo vysoké účinnosti spalování a vysoké čistoty. Topeniště vydrží díky tomu déle nahřáté a to až 12 hodin.

Splňujeme Blower door test

Jako jediní v Česku a jedni z mála v Evropě nabízíme vybrané krbové vložky řady BeF Passive zaručující maximální těsnost topeniště. Díky tomu splňují test vzduchotěsnosti objektu a jsou doopravdy vhodné do pasivních domů. Tato řada je špičkou na evropském trhu.

Trojité prosklení ve standardu

Pro domy s nízkou tepelnou ztrátou jsme vyvinuli revoluční teplovodní krbovou vložku, která má již v základu trojsklo společně s revolučním systémem oplachu skla spočívající ve vnitřním chlazení speciálního trojskla. Tím zajišťuje minimální předání tepla přes sklo do prostoru, ve kterém je umístěna a zvyšuje výkon výměníku. A nejen to, díky tomuto řešení je povrch skla krbu podstatně chladnější a tím pádem i bezpečnější pro děti.

Výsuvný systém dvířek

Nový výsuvný systém zajišťuje velice lehký posun dveří a hlavně bezhlučný a plynulý provoz. Je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje maximální těsnost topeniště.